Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Річковий Валун

від 6000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Валун (окатаний бутовий камінь) – це уламок природної осколкової породи, природно окатаний водою до округлого стану. Основне джерело видобутку природних валунів – береги озер та річок, де валуни збираються та сортуються за розмірами.

За розмірами прийнято розрізняти валуни дрібні, великі й валуни дуже великі. Крім того, за походженням прийнято розрізняти валуни річкові, осадові камені, кругляки, котуни.

Основне застосування природних валунів у будівництві - ландшафтний дизайн (підбираються валуни різних кольорів, форм, розмірів і форми), зміцнення земляних укосів і гребель, облицювання цоколів і фасадів будівель, лазень і печей, парканів, доріжок, фонтанів, басейнів і штучних водоспадів, внутрішніх інтер'єрів та зимових садів.

Особливою популярністю користуються річкові валуни, з яких здавна створюються фундаменти та стіни для будинків, ведеться декоративне оздоблення фасадів та паркового ландшафту. Окрім великої міцності та довговічності валун дає ще й оригінальний вигляд будівельних фасадів під старовину.

Побачити вибрати та купити валун та камінь декоративний та будівельний ви можете на нашому майданчику, де представлені всі види, розміри та забарвлення природного каменю каменю за найдемократичнішими для столиці цінами!

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram