Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Галька річкова

від 2500 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Річкова галька є окатаним, округлим або пласким каменем різних гірських порід діаметром від 1 до 30 см. Розмір та форма річкової гальки формуються за рахунок постійних дотиків уламків каменю між собою в процесі перекочування дном річки. Загальними словами можна сказати, що це округлені обкатані камінчики різного кольору та розміру.

Загалом, річкова галька асоціюється з морськими пляжами або звичайним дорожнім щебенем. Але насправді, це унікальний, природний, екологічно чистий будівельний матеріал, який реалізує багато ідей дизайнерів ландшафтів та інтер'єрів.

Розміри каменю можуть бути різноманітними, тому мають дуже широкий спектр застосування:

  • Найдрібнішою фракцією річкової гальки вважається 0-3 мм. Така галька вже відноситься більше до відсіву або великого піску. Її використовують як ґрунт в акваріум, у виробництві бетонних виробів, а також для засипання швів бруківки.
  • Галька розміром 3-8, 5-10, 10-20 мм застосовується як практичне та декоративне заповнення поверхні клумб, садових доріжок, якими можна сміливо ходити босоніж не травмуючи ноги. Така фракція часто застосовується для дитячих та спортивних майданчиків, спеціальних зон, відведених для домашніх тварин.
  • Фракція 20 – 40 та 40-70 мм більше застосовується для дренажних робіт. Засипання річковою галькою таких фракцій добре витримує навантаження від автомобіля. При грамотно виконаних підготовчих та дренажних роботах можна зробити зручне паркування без калюж, бруду та бур'яну.
  • Пласку річкову гальку 50-100, 100-150, 150-250 мм можна застосовувати і для облицювання вертикальних та горизонтальних поверхонь. Наприклад, щаблів, цоколя, фасаду.
  • Для ландшафтного дизайну можна використовувати річкову гальку великих розмірів, від 300 мм і до величезного каміння вагою до 3 тон. Таку гальку називають валунами.

На сьогоднішній день ми пропонуємо близько 20 найменувань річкової гальки всіх кольорів та розмірів. В наявності на складі понад 100 тон гальки в Біг-Бегах від 1 тонни. Для роздрібних клієнтів ми фасуємо камінь у мішки по 25 кг

Повний Асортимент з Цінами

 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram