Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Піщаник для Доріжок

від 400 грн/м.кв.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Піщаник є осадовою гірською породою, що складається з піщин (зерен), пов'язаних цементуючим речовиною. Завдяки своїм фізико-хімічним властивостям пісковик здавна застосовувався для спорудження житла, усипальниць та укриттів.

За щільністю піщаник поступається граніту і мармуру, але перевершує всі види вапняку чи туфу. Найбільш міцною є порода, до складу якої входить кварцит. Піщаник стійкий до дії кислот та низьких температур та відрізняється довговічністю.

За своїми розмірами природний камінь може досягати до двох і більше метрів завдовжки, проте подібні масиви важкі та складні у обробці.

Залежно від структури (рваний, гладкий та різаний) та свого призначення товщина плит у середньому, варіюється від 1 до 12 см. Піщаник невибагливий, при правильному монтажі каменю прослужить довго, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

Класифікація гірської породи здійснюється за різними критеріями. Залежно від розміру частинок бувають дрібно-, середньо- або крупнозернисті камені. Виходячи з кількості компонентів, що входить до складу, виділяють мономіктові, олігоміктові і поліміктові мінерали.

У природі існує безліч варіантів кольору та фактури пісковика, проте найбільш популярними у використанні є:

  • сірий,
  • сіро-зелений,
  • жовтий.

Завдяки випалу мінерал перетворюється на вогнестійкий і довговічний матеріал.

Піщаник – матеріал, що широко використовується в галузі будівництва та дизайну. З його допомогою здійснюється облицювання та оздоблення фасаду та цоколя, парканів та сходів, а також, мощення доріжок, тротуару та внутрішнє оздоблення приміщень.

З мінералу виготовляються каміни (облицювання), масивні архітектурні форми, плитка, фонтани та безліч інших декоративних елементів.

У нашому асортименті ви знайдете великий вибір натурального пісковика як за кольором, фактурою та розмірами.


 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram