Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Галька декоративна

від 2500 грн/т.
від 12000 грн/т.
від 12000 грн/т.
від 14000 грн/т.
від 12000 грн/т.
від 12000 грн/т.
від 12000 грн/т.
від 12000 грн/т.
від 12000 грн/т.
від 10000 грн/т.
від 18000 грн/т.

Галькою називають невеликі уламки гірських порід краї, яких з часом обкатуються до гладкості піском та водою. Для ландшафтних дизайнерів вона приваблива своєю універсальністю та простотою у роботі.

Купити гальку декоративну можна для покриття стежок, виділення та підкреслення окремих елементів дизайну або будівель. Різноманіття текстур та кольорів цього матеріалу дозволяє втілювати найсміливіші ідеї та грати на контрасті. За допомогою цього матеріалу на стежках або у зоні відпочинку можна викласти затійливі візерунки та навіть мозаїку. 

Декоративна галька для клумб: як використовується

Декоративна галька буде добре виглядати у клумбах і квітниках. Тут вона вирішує одразу дві задачі. Підкреслить окремі елементи або рослини, освіжить загальний план ділянки. Та буде перешкоджати зростанню бур’янів, що своєю чергою полегшить догляд за садом. 

На рівну та очищену від сторонніх матеріалів поверхню квітника спочатку розкладають геотекстиль. Потім укладають невеликий шар гальки для клумб. Для цього краще обрати камені маленької та середньої фракції. Але все залежить від рослин, які там будуть висаджені, адже під деревами можна викладати й більшу фракцію. 

Рослини у квітник висаджують після того, як буде укладений камінь, галька трохи відгортається в місці висадки. Хрест навхрест розрізається геотекстиль, робиться заглиблення та висаджується рослина. Після цього поверхня під квіткою знов прикривається відсипкою.

Але на цьому використання декоративної гальки у ландшафтному дизайні не обмежується. З її допомогою можна оформлювати водойми, сухі струмки та фонтани. Використовують її і в будівництві для оздоблення фасадів та багато де ще. 

Переваги використання каміння гальки: ціна та характеристики 

Існує багато переваг використання гальки для ландшафту.

 • Вона довговічна. На відміну від органічних матеріалів, не буде з часом розкладатись та втрачати свій вигляд і властивості. Тому її не доведеться міняти, хіба, що ви захочете змінити кольори.
 • Вона естетично буде виглядати у будь-якому ландшафті.
 • З нею легко та зручно працювати.
 • В негоду вам не доведеться ходити по калюжах. Доріжки лишаться сухими, адже галька буде виконувати дренажну роль.
 • Ціна на гальку в нашій компанії Moonstone вигідна.

Де купити декоративну гальку для клумб?

Недорого купити гальку декоративну можна у Moonstone. В нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір текстур, кольорів та розміру. А ціни вас приємно здивують. 

За розміром галька може бути дрібна – до одного сантиметру, середня – до чотирьох з половиною см, та велика – до п’ятнадцяти сантиметрів. В нашій колекції відсутні штучні або фарбовані матеріали. Тому колір каменів залежить від гірської породи, з якої вони утворились.  

В магазині Moonstone можна купити гальку:

 • Кварцитову.
 • Мармурову.
 • Доломітову.
 • Гранітну.
 • Базальтову.
 • Райдужну.
 • Кварцову.
 • Лабрадорит.
 • Тремоліт.
 • Мраморит.
 • Річкову.

Ціна буде залежати як від породи, так і від фракції. 

З повним асортиментом та цінами вам допоможе ознайомитись наш менеджер. Заповніть заявку або зателефонуйте нам для оформлення замовлення та детальної консультації. Забрати товар можна самостійно зі складу за адресою: Кам’яний Ринок, торговельний центр “Аракс”, що по вулиці Велика Київська, 110. 

Також по Києву та області в нас працює доставка замовлень від 1 тонни до 24. В інші міста України відправимо від 25 кг Новою Поштою, та попутним вантажем від однієї тонни. Ціна доставки вираховується індивідуально для кожного замовлення та буде залежати від ваги та заповненості транспорту. 

Повний Асортимент з Цінами

Зателефонуйте нам, і ми допоможемо зорієнтуватися за кількостю матеріалу, яку потрібно купити для ваших потреб, а також розрахуємо вартість.

Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram