Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Мармурова Крихта

від 3500 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Мармурова крихта має багато переваг, що роблять її надзвичайно популярним матеріалом у будівництві, декору та ландшафтного дизайну.

Найважливіша особливість природної мармурової крихти полягає у його міцності. Саме завдяки високій щільності мармуру, крихта може зрівнятися за характеристиками з бетоном. Натуральний мармур не схильний до впливу морозу, високих температур, атмосферних явищ, що робить вироби з крихти практично невразливими.

Добувають мармурову крихту шляхом розколу великих брил мармуру, після чого сортують за колірною гамою та фракціями.

Існує кілька основних видів мармурової крихти:

  • Класична мармурова крихта – зазвичай представлена ​​сірим, білим чи чорним кольором.
  • Кольорова мармурова крихта - включає камінчики рожевого, зеленого, бежевого, червоного і коричневого кольорів, а також безліч відтінків, що використовуються в ландшафтному дизайні.

У нашому асортименті є крихта всіх фракцій: 2,5-5, 3-6, 5-10, 7-15, 10-20, 15-25, 20-40, 40-70 мм.

Застосування мармурової крихти відрізняється величезною кількістю варіацій. У ландшафтному дизайні натуральний камінь використовують для мозаїчних насипних доріжок, декоративного оздоблення газонів, штучних фонтанів, саду, квіткових клумб, водоспадів, для могил на цвинтарі та ін.

У будівництві покриття з додаванням мармурової крихти можна зустріти як в обробці внутрішніх приміщень, так і зовнішніх, наприклад, фасадів. Висока міцність матеріалу дозволяє захистити фасад будівлі від кліматичних факторів.

У нашому асортименті ви знайдете великий вибір натуральної мармурової кам'яної крихти за недорогою ціною, за варіантом кольору, фракції і типу.

Повний Асортимент з Цінами

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram