Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Крихта мармурова

від 3500 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Мармурова крихта — матеріал, який утворюється під час подрібнення та обробки мармуру. Це натуральна природна порода, яка має палітру відтінків, що формувались століттями у скельних породах України, Греції, Туреччини, Італії. 

Крихта мармурова, на відміну від гальки, має меншу фракцію та необроблені краї каменів. Матеріал буває білого, сірого, червоного, рожевого, бежевого, чорного, коричневого, зеленого та багато інших кольорів.

Хоча мармур використовували ще в древній Греції, вироби з крихти відмінно поєднуються з сучасними дизайнами. З неї роблять сходи, плитку, бруківку, підвіконня, бордюри, в сипучому вигляді як декор.

Де використовують крихту з мармуру

Мармурові камінці використовують у ландшафтних роботах, для дизайну стежок, квітників, альпійських гірок. Також цим матеріалом декорують горщики з квітами, зимові сади. Мармуром можна робити мощення та мозаїчні роботи на підлогах, стінах. Використовують для дизайну водойм, басейнів. Дрібну фракцію можна купити для ґрунту в акваріум, але не всі види риб його добре переносять. На вулиці мармуром роблять облицювальні роботи, що надає величності та монументальності споруді.

Характеристики крихти з мармуру та його ціна

Купити мармурову крихту означає вкласти гроші в довговічний та естетично-бездоганний матеріал. Природні матеріали взагалі мають багато переваг, а особливо якщо це мармур.

  1. У каміння з мармуру високі дренажні властивості. Це використовують для садових робіт, відмостки стежок. Земля під покриттям буде дихати та не втрачати вологу.
  2. Світлі відтінки матеріалу відбивають сонячне світло, тому під покриттям земля не перегрівається.
  3. Крихта з мармуру — недорогий матеріал, який включають до складу будівельних та облицювальних сумішей.
  4. Вироби з цього матеріалу мають підвищену міцність, стійкі до ударів.
  5. Фракція крихти: 2,5-5 мм; 3-6 мм; 5-10 мм; 7-15 мм; 10-20 мм; 15-25 мм; 20-40 мм; 40-70 мм.
  6. Матеріал та вироби з нього не бояться природного впливу: дощу, морозу, вітру, граду, снігу.
  7. Кольори каменю не змінюють свою насиченість та не вигорають від сонця.
  8. Мармур безпечний, не виділяє шкідливих речовин, оскільки створений природою.
  9. Пожежобезпечність матеріалу на вищому рівні.

На мармурову крихту ціна найдешевша в нашій компанії Moonstone. Ми напряму співпрацюємо з виробниками України та Європи, тому на крихту мармурову ціна доволі вигідна.


Де мармурову крихту купити вигідно

В інтернет-магазині Moonstone можна недорого купити крихту мармурову, ціна якої буде доступна для приватних домоволодінь і для підприємств. Наші матеріали високої якості, з гарними естетичними показниками. З крихтою можна створити неймовірний дизайн інтер’єру або екстер'єру.

При виборі матеріалів звертайте увагу на розмір фракції та колір каменів. Для вдалих комбінацій та сміливих рішень дизайну в нас є великий асортимент.

Замовити мармур можна на нашому сайті Moonstone. Для цього потрібно залишити свої контакти у спеціальному віконці і вам зателефонує консультант. Для отримання консультації можна також зателефонувати за номером, що є в нашому інтернет-магазині.

Доставляємо матеріал по всій Україні. Партії від 25 кг можна отримати через Нову пошту. Купіть мармурову крихту зараз, щоб через декілька днів почати створювати красу навколо себе.
 

Повний Асортимент з Цінами

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram