Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Бруківка Колота

від 3000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

На сьогоднішній день одним із найбільш популярних видів матеріалу мощення для пішохідних та автомобільних доріг є натуральна колота гранітна бруківка.

У компанії MoonStone можна вибрати натуральну бруківку різних родовищ, кольорів та розмірів.

Колота гранітна бруківка має масу переваг та переваг. Одним з них є співвідношення ціна-якість.

Це повністю натуральний, природний матеріал, а значить він не небезпечний і може бути використаний будь-де.

Бруківку гранітну колоту можна використовувати не тільки як елемент мощення. Відмінно камінь використовується в габіонах як облицювальний матеріал при будівництві парканів і стовпчиків, а також замість стандартних бордюрів.

Вся колота бруківка, яку можна купити за низькими цінами в нашій компанії, має перший клас радіоактивності, що дозволяє її використовувати у всіх типах будівництва без обмежень.

Простота укладання та наступна реставрація будь-якої ділянки – ще один плюс. Широке застосування бруківка із граніту повчила ще й за свою естетичність. Різноманітний природний малюнок та багата палітра відтінків приваблює погляди. Можна використовувати один відповідний колір або створювати малюнок будь-якої складності, поєднуючи контрастні відтінки.

Варто відзначити також універсальність застосування бруківки колотою. Покриття з граніту актуальні на території міста, оскільки це практично і довговічно. А в приватних володіннях це ознака гарного смаку та спроможності.

Колотий граніт має меншу вартість, порівняно з іншими типами обробки каменю для мощення. Однак все має свою ціну, тому купити гранітну бруківку сьогодні вигідніше, ніж витрачати гроші на товар сумнівної якості у посередника.

 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram