Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Бруківка Колота

від 3000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Купити гранітну бруківку колоту можна для мощення доріг, тротуарів, пішохідних зон, площ, стоянок. Її також використовують в естетичних цілях, наприклад, для облагородження приватних територій, парків чи скверів. Це міцний, красивий і зносостійкий матеріал, який прослужить багато років.

Види гранітної бруківки

Гранітна порода має різне забарвлення залежно від того, які мінеральні елементи переважають у її складі. Велика кількість кварцу надасть граніту білого кольору. Чорний або шоколадний колір вказує на вміст біотиту. Калійний польовий шпат пофарбує граніт у рожеві відтінки. Комбінація всіх цих елементів і зумовлює притаманні граніту забарвлення з кольоровими вкрапленнями. 

Палітра кольорів дозволяє проявити фантазію та урізноманітнити кладку візерунками, а також втілити інші дизайнерські ідеї.

Але цей матеріал може відрізнятися не тільки кольором, а ще й способом обробки.

Бруківка гранітна колота отримується шляхом розколювання монолітних шматків породи на менші. Зазвичай, вони мають розмір десять на десять сантиметрів з невеликою погрішністю та нерівні краї. Виготовляється за допомогою спеціальних гідравлічних каменоломних машин. Такий спосіб обробки дозволяє отримувати камені з шорсткою антиковзаючою поверхнею. 

Також буває гранітна бруківка пиляна. Виготовляється за допомогою спеціальних каменерізів шляхом розпилювання моноліту породи. Такий матеріал може бути гладкий як з усіх сторін, так і тільки з боків, а поверхня – залишатись шорсткою. Такі елементи легше вкладати через однаковий розмір, а шви між ними будуть меншими. Ціна такої гранітної бруківки буде вищою за колоту. 

Переваги використання колотої гранітної бруківки

  • Це природний матеріал, тому він не шкодить навколишньому середовищу. 
  • Бруківку гранітну колоту можна використовувати декілька разів, переносити з місця на місце. Або перекласти візерунок, який вам вже набрид.
  • Завдяки наявності різних кольорів, їх можна комбінувати у різноманітних варіантах мощення.
  • На вимощених доріжках не затримується волога. Тому не будуть утворюватись калюжі. А зимою такі доріжки не перетворяться на ковзанки.
  • Довговічність та стійкість до дії природних факторів.
  • Єкономічність. Ціна гранітної бруківки колотої свідчить про те, що це один з найдешевших матеріалів. 

Де купити гранітну бруківку колоту?

Недорого купити гранітну бруківку колоту можна в компанії Moonstone. В нас вона колота, представлена в декількох кольорах та різного розміру, що дозволить підібрати необхідну по дизайну під ваші потреби. 

Гранітну бруківку купити можна в нашому інтернет-магазині. Для цього потрібно замовити її на сайті, залишивши заявку зворотного зв’язку, або зателефонувати нам за вказаним номером. Ціни на гранітну бруківку в нашому магазині також можна дізнатися у менеджера. 

Забрати замовлення можна самостійно з нашого складу, який знаходиться за адресою: м. Київ, Кам’яний Ринок, вулиця Велика Київська, 110. Торговельний центр “Аракс”. Також в нас є доставка від однієї тонни, яка працює по місту та області. Ціна доставки розраховується індивідуально під замовлення. Буде залежати від ваги та заповненості автівки. 

Купити бруківку гранітну колоту в нас мають змогу не лише мешканці Києва, але й інших міст України. Ми відправляємо товар Новою Поштою, на яку відвантажуємо від 25 кг та супутнім транспортом від однієї тонни. 

Якщо ви почали будівництво або благоустрій своєї ділянки, завітайте до нашого інтернет-магазину. Тут ви можете за доступними цінами купити гранітну бруківку та інші матеріали для втілення ваших мрій та фантазій.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram