Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Мармур для габіонів

від 12000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Не можна зробити щось добре наполовину. Навіть якщо Ви витратили час, порівняли всі можливі варіанти та вирішили купити найкращу сітку для габіонів, то робота ще не закінчена. Багато хто думає – навіщо витрачатися на спеціальний камінь для габіонів, якщо такого добра – на будь-якій узбіччі повно. А ось і ні! Навіть ландшафтний дизайн дачної ділянки така конструкція прикрасити не зможе, а що вже казати про її функціональність! Мало того, що естетично непривабливо, то ще й розвалитися після першого ж дощу! Навіщо переробляти роботу двічі, якщо можна купити перевірений камінь для габіонів – і завдання вирішене.

Правильний камінь для габіону – це Ваша впевненість у тому, що зміцнення схилів, будівництво підпірних стін, зведення огорож та інші заплановані завдання будуть виконані на всі 100%.

Габіон вийде міцним, довговічним і красивим, якщо виконаєте кілька простих порад: купити міцну сітку для габіонів подвійного кручення та купити камінь для габіонів правильного розміру.

Камені для габіонів можуть мати округлу, похилий або прямокутну форму - під кожен окремо взятий проект підбираються ідеальні габарити.

Габіонну сітку не рекомендується заповнювати камінням розміром понад 25 см, так як конструкція вийде з порожнечами і матиме непривабливий вигляд.

Поступово заповнити габіонну сітку потрібно так, щоб камінь для габіонів надійно утримувався в комірках, не допускайте великих порожнеч між камінням, оскільки їх наявність може позначитися на міцності підпірної конструкції.

 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram