Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Андезит Для Доріжок

від 400 грн/м.кв.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Подібні елементи дизайну можна виконати практично з будь-якого виду каменю, але особливою популярністю користуються доріжки зі сланцю.

Сланець має цікаву структуру, складається з кількох шарів паралельно розташованих мінералів. Також сланець відрізняється своєю пористістю, що не завжди відіграє позитивну роль і трохи крихкістю.

Купити сланець можна у вигляді досить плоских плит, на які його ділять завдяки його структурі та вимагає для міцності додаткової обробки.

Найбільш міцним варіантом є кварцовий сланець, при цьому він має велику різноманітність кольорів, від світло-блакитного до сірого. Найвигідніше використовувати цей камінь у регіонах з меншою кількістю опадів, тому що від сильних опадів сланець може розшаровуватися.

Переваг у використанні натурального каменю для мощення доріжок досить велика кількість, це екологічність матеріалу, його міцність, довговічність та чудовий зовнішній вигляд, який не зіпсує ландшафтний дизайн жодної земельної ділянки. Також натуральний камінь надає затишку та елегантності території.

Купуючи сланець для укладання доріжки у своєму саду ви точно не помилитеся, оскільки матеріал виглядає привабливо і коштує відносно недорого, проте потрібно враховувати кліматичні умови та розуміти особливості даного каменю.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram