Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Крихта цеоліт

від 6000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Будівництво будинків та оформлення внутрішніх приміщень не обходиться без застосування натурального каменю. Сучасні дизайнери для оформлення присадибних ділянок та складання модних композицій уподобали кам'яну крихту із зеленого цеоліту. Вона знайшла чудове застосування у ландшафтному дизайні не лише в Україні, а й у всьому світі.

Кам'яна крихта з цеоліту - натуральний природний матеріал, що широко застосовується в садовому дизайні. Має красиву структуру і поєднує різноманітні зелені відтінки.

Цеоліт, подрібнений до різних фракцій та розфасований у мішки по 25 кг, легко застосовувати на ділянці для оформлення місць відпочинку, квітників, відсипання газонів та створення цікавих ландшафтних зон.

Її унікальні властивості відповідають усім вимогам декораторів та будівельників. Гарні відтінки зеленого та салатового кольору, натуральна фактура чудово поєднуються з будь-якими предметами декору. Її властивості: міцність, термостійкість та довговічність незамінні для облицювання будівель зовні та виконання внутрішніх декоративних оздоблень приміщень.

Повний Асортимент з Цінами

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram