Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Базальтовий бут

от 8000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Виробництво та характеристики

Базальтовий камінь (камінь, валун) є одним із найдавніших у світі будівельних матеріалів. Його почали використовувати у будівельній галузі кілька століть тому, і до сьогодні він не втрачає своєї популярності.

Видобуток відбувається у кар'єрах відкритим способом та включає наступні етапи:

 1. підривання гірської породи;
 2. навантаження валунів із граніту на спеціалізовані машини самоскиди;
 3. вивезення каменів з кар'єру.

По завершенню даного технологічного процесу ми отримуємо велике каміння різних розмірів з нерівними краями.

У нашій компанії можна замовити та купити бут базальтовий всіляких фракцій за ціною за тонну. Якість буту відповідає міжнародним стандартам.

Широка затребуваність буту обумовлюється їх експлуатаційними властивостями:

 • конструкції, виготовлені з гранітного каменю, не руйнуються протягом 200-300 років;
 • продукт чудово переносить різкі температурні перепади, зовнішні навантаження (горизонтальні та вертикальні), атмосферні дії;
 • у виробництві базальтового бутового каменю не застосовують хімічні склади, тому він абсолютно безпечний для людини та навколишнього середовища;
 • базальтовий бутовий камінь (бруківка, валун) широко використовується в будівництві фундаментів, опорних стін, парканів, арок та інших конструкцій;
 • архітектурні форми з базальтових валунів виглядають неймовірно благородно, дорого та надійно. Такі споруди не схильні до виникнення цвілі, грибка та інших шкідливих утворень.

Камені по ГОСТу підходять для будівництва бруківки завдяки довговічності та міцності. Вона може бути колотою, колото-пиляною, повнопиленою та галтованою. Кожен із видів бруківки відрізняється розмірами, малюнками. Таким бутом викладають доріжки дільниці, пішохідні тротуари.

Рідше можна зустріти будинки, збудовані з нього. Це пояснбється складністю його кладки.

Доставка та вартість базальтового буту

Компанія «MoonStone» з 2010 р. займається продажем та доставкою бутового базальтового каменю, тому пропонує купити даний матеріал оптом та в роздріб за найнижчою ціною на ринку. Обсяг закупівель необмежений.

 • Максимальний термін постачання товару по Києву та області – 24 години (доступний також самовивіз).
 • Методи транспортування продукції залежить від протяжності маршруту. У межах Києва та області ми постачаємо бут власними машинами.
 • Відвантаження товару відбувається у день звернення клієнта. Допомагаємо здійснити самовивіз, а також перевалку. Даний будматеріал реалізуємо насипом або фасуємо в Біг-Біги.
 • Ціна базальтового каменю за тонну розраховується залежно від обсягу замовлення та не включає ціну за доставку товару.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram