Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Каміння для лазні, сауни

від 6 грн/кг.
від 12 грн/кг.
від 6 грн/кг.
від 12 грн/кг.
від 5 грн/кг.

Камені для лазні – навіщо потрібні?

Лазні та сауни неможливо уявити без натурального каменю всередині. Здавна його засипають у піч, внаслідок чого:

 • Утворюється тепло, яке надовго зберігається всередині;
 • Стає можливим паріння - приміщення наповнюється парою;
 • Повітря знезаражується і перетворюється на лікувальний.

Камені для лазні повинні бути стійкими до перепадів температур, до зайвої вологості, добре акумулювати та віддавати тепло. Тому для паріння, в ідеалі, потрібно використовувати однорідний і щільний камінь, поверхня якого рівномірно прогріватиметься і добре віддаватиме тепло.

Компанія Moonstone пропонує купити міцне та функціональне каміння для сауни в Києві та з доставкою по всій Україні.

Унікальні властивості каміння для сауни

Якісний камінь має такі властивості:

 • Теплопровідність - швидко нагрівається;
 • Міцність - стійка до великих перепадів температури;
 • Теплоємність – надовго утримує тепло;
 • Екологічність – не радіоактивний, не токсичний, безпечний для людини.

Крім того, вважається, що каміння для лазні має унікальну лікувальну здатність. Вони насичують повітря речовинами, які сприятливо впливають на нервову, ендокринну, дихальну системи людини. А пара, що виходить від каменю, розслаблює і утихомирює, дозволяючи відволіктися від побуту та суєти. Ось чому банщики регулярно поливають воду на камінь.

Як вибрати каміння для лазні

Зазвичай використовують камінь діаметром від 30 до 200 мм. Вибираючи мінерал, потрібно виходити з розміру та виду кам'янки (печі). Якщо у вас електрична піч, краще підійде дрібний або середній розмір каменю. Для великої дров'яної печі можна вибрати камінь великих розмірів.

Відмінно для лазні підходять кварцит, базальт, окатиш. Вони мають перераховані вище властивості, мають доступну ціну і абсолютно екологічні.

Також при виборі зверніть увагу на поверхню каменю. Вона має бути рівною і однорідною. Неприпустима наявність домішок або вкраплень, оскільки в такому випадку не можна стверджувати про безпеку та міцність каменю.

Можна придбати колотий або шліфований камінь. Колотий має широку поверхню та швидко нагрівається, віддаючи велику кількість тепла. Шліфований довше прогрівається, але сприяє кращій циркуляції повітря у приміщенні.

Намагайтеся віддавати перевагу річковому каменю, ніж морському. Він має більш високу міцність та щільність. Морський камінь швидко руйнується.

Як використовувати камінь у лазні

Перед тим, як укласти мінерали в піч, їх потрібно ретельно промити водою. Потім у нижню частину кам'яниці укладаються камені великих розмірів, а у верхню середні та невеликі камені. Для того, щоб усередині була правильна циркуляція пари та повітря, необхідно залишати між камінням вільні зазори.

Періодично за камінням для сауни потрібно доглядати:

 • Регулярно оглядайте їх, особливо якщо використовуєте ароматичні олії у лазні;
 • Промивайте камінь, щоб уникнути неприємного запаху;
 • Обов'язково поливайте каміння гарячою водою - це не тільки дасть гарну пару, але і суттєво збільшить їх термін експлуатації;

Якщо каміння має механічні пошкодження і втрачає властивості тепловіддачі, їх треба замінити на нові.

Широкий асортимент натурального каменю Moonstone

Компанія Moonstone пропонує своїм клієнтам великий вибір натурального каміння для лазні, сауни, печі. У нашому асортименті є три основні види каменю, які ідеально підходять для застосування в парилці:

 • Кварцит: малиновий колотий, малиновий катаний (галька);
 • Базальт: колотий, катаний (галька);
 • Окатиш: річковий закруглений (галька), річковий плоский дрібний, середній, великий (галька).

Це натуральні та екологічні мінерали з усіх кар'єрів України, Греції, Італії, Туреччини, Іспанії, Польщі. На нашому складі представлений великий вибір каменів для лазні, ви в будь-який момент можете приїхати до нас і вибрати мінерали для сауни. Ми фасуємо каміння в мішки по 25 кг та відправляємо Новою Поштою або попутним вантажем по всій Україні.

Якщо ви хочете купити якісний, міцний та довговічний камінь для лазні, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті та ми самі з вами зв'яжемося.

 

Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram