Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Крихта доломітова

від 13000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Доломіт (названий на честь франц. геолога Деода де Долом'є) – мінерал із класу карбонатів, а також гірська порода, що в основному складається з мінералу.

Доломітова крихта зберігає тривалий термін служби та нечутливість до негативних зовнішніх впливів, властиві натуральному каменю. При цьому крихта з доломіту дуже зручна в роботі, вона підходить для різних способів використання, від декоративного відсипання до фактурної штукатурки.

Доломітова крихта, яку ми хочемо запропонувати вам, має різні розміри – 5-10, 10-20, 30-50 мм.

Натуральна крихта відрізняється високим рівнем екологічності, відсутністю шкідливих речовин у складі та зручністю в експлуатації. Оскільки форми та розміри матеріалу різні, з її допомогою можна втілювати в життя будь-які дизайнерські рішення , головне розуміти, що саме ви хочете отримати в результаті, і запастися терпінням. Ціни на доломіт усіх фракцій невисокі, що є додатковою важливою перевагою матеріалу.

Показники міцності, високі морозостійкості. Протягом тривалого часу експлуатації матеріал не руйнується та початкових декоративних властивостей не втрачає. Крихта гармонійно виглядає в будь-яких інтер'єрах, її можна використовувати самостійно або в поєднанні з іншими породами.

Повний Асортимент з Цінами

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram