Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Окатиш річковий

від 5 грн/кг.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Для наповнення банної кам'янки краще обирати річкові камінчики, що мають більш високу міцність і щільність у порівнянні з морськими. Якщо вибирати наповнення каменки серед гірських представників – породи вивержені вулканом (магматичного походження), що мають високу термостійкість. Не придатні для використання в лазні камені осадового, метаморфічного походження, а також містять високу частку кремнезему у складі – кислі породи.

Зараз існує велика кількість різновидів каміння, придатного для використання в лазні. Головне – не розгубитися у всьому цьому різноманітті та підібрати для себе найбільш підходящий варіант за фінансовими можливостями та максимально відповідним усім вимогам.

Галька річкова

Завдяки своїй доступності продається повсюдно, але можна назбирати самостійно. Переважно камінці овальної і плескатої форми, з такими кладка вийде щільніше, а пара між ними циркулюватиме краще. Найчастіше гальку використовують для економії, для заповнення нижнього шару, а поверх засипають інші породи. Морські камені не рентабельно використовувати для лазні, оскільки вони швидко руйнуються, потребують частого огляду та заміни.


 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram