Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Галька лабрадорит

від 12000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Лабрадорит - різновид гірських порід, що мають рідкісну властивість іризації - внутрішнім сяйвом, що нагадує гру світла в темному космосі або перламутровий блиск далекої планети. Переливання та виблискування кольору від світло-блакитного до насиченого фіолетового і навіть зеленого істотно підвищує естетичну цінність цієї унікальної гірської породи. Ця оптична властивість надає каменю об'ємності та багатства текстури. Камінь ніби оживає і змінюється під впливом різних джерел освітлення, вологи.

Застосовується галька з лабрадориту як високоякісний камінь в основному в монументальній архітектурі, хоча зразки з яскравою блакитною та зеленою іризацією використовуються як декоративне каміння для ландшафту.

Поєднання характеристик міцності, а лабрадорит навіть міцніше граніту, естетичного ефекту робить цей камінь дуже привабливим для дизайнерів і архітекторів по всьому світу. Лабрадоритова галька має і ряд магічних здібностей, тому що при погляді на цей камінь людина відчуває цілком природне захоплення від гри світла і сяйва, що ніби випромінюється мінералом.

Показники міцності, морозостійкості - високі. Протягом тривалого часу експлуатації матеріал не руйнується та початкових декоративних властивостей не втрачає. Галька гармонійно виглядає у будь-яких інтер'єрах, її можна використовувати самостійно або у поєднанні з іншими породами.

Повний Асортимент з Цінами

 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram