Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Піщаний Валун

від 10000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

У нас ви зможете замовити з доставкою валун із пісковику для ландшафту, валуни та валунчики для прикрашання міського та заміського пейзажу, будівельної сфери, декорування ресторанів та бізнес-центрів.

У природі валунчики трапляються фракціями від 30 см до метра.

До основних властивостей такого матеріалу відносяться міцність, довговічність.

Різні поєднання кольорів дозволяють реалізовувати розкішні, але в той же час затишні проекти оформлення прибудинкових територій (вишукані водоспади, альпійські гірки, мальовничі фонтани, штучні струмки і водойми).

Піщані валуни можна замовити з доставкою оптом та в роздріб.

Також у нас купують природні валуни з різних порід. Валуни з пісковика набувають свого розміру і форми під впливом води та повітря, вони бувають сірі, кольорові, строкаті, різних кольорів та відтінків.

Валун із пісковика - це в загальній масі великий, і буває різних розмірів, природний камінь для ландшафту та ландшафтного дизайну, який особливо люблять застосовувати ландшафтні дизайнери.

Піщані валуни використовуються для декору на присадибній ділянці, парках, скверах тощо. Валуни чудово застосовують для будь-якого водного дизайну, для оформлення штучних водойм, сухих струмків, фонтанів, оздоблення басейнів. Також їх часто застосовується для оформлення альпійських гірок.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram