Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Гнейс для габіонів

від 14000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Камінь гнейс ідеально підходить для заповнення габіонів різного формату - великий вибір каменю різних кольорів, розмірів і фракцій.

Товар доставляється на піддонах, у біг-бегах або насипом. До речі, для великих замовлень передбачено знижки.

Габіони (дослівно з італійської "велика клітка") - об'ємна фігура з сітки, заповнена каменем. Найчастіше у габіонів прямокутні грані, але взагалі їх форма обмежена лише фантазією замовника.

Габіони можна наповнювати будь-яким каменем, не тільки гнейсом, все залежить від завдань та дизайнерських задумів; головне, щоб камінь був більшим за осередки сітки. У порівнянні з монолітними блоками їх набагато легше перевозити, а також зручно збирати на місці. Зараз такі конструкції використовують для зміцнення насипів, будівництва стін і просто як окремі елементи ландшафтного дизайну (огорожі, основи для садових меблів тощо).

Натуральний камінь гнейс - найкращий вибір для ландшафтного будівництва. Матеріал надзвичайно міцний, стійкий до перепадів температури та мінливості погоди. До того ж, він екологічний: вся продукція проходить радіохімічний контроль і є абсолютно безпечною як для людини, так і для тварин;

На нашому сайті можна замовити природний камінь для будь-яких ландшафтних завдань - від мощення доріжок та облицювання до оформлення водойм;

Швидка доставка по Києву та області, підготовка товару та навантаження – безкоштовно! Можлива доставка по всій Україні.

Якщо ви бажаєте подивитися камінь для габіонів особисто, будемо раді бачити вас на нашому складі.

 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram