Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Галька райдужна

від 18000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Райдужна галька з турецького туфу– один з найекзотичніших різновидів каменів для ландшафтного дизайну та інтер'єру. Її забарвлення має світло-бежевий відтінок з насичено-бурштиновими чіткими вкрапленнями та лініями червоно-бурої гами. За рахунок цього вона виглядає дуже яскраво, стильно та багато.

Округла форма, масивність і головне - забарвлення привертають увагу і дозволяють їй бути самодостатнім декором.

Дуже добре виглядають доріжки з райдужної гальки дрібної фракції, клумби з середньої фракції, відкриті майданчики можна прикрасити великими каменями. Нею можна прикрашати альпійські гірки в саду, декоративні водоспади та ставки. Навіть якщо все це буде розташоване на відкритому повітрі, структура та зовнішній вигляд матеріалу не зміняться під впливом опадів, температури та сонячних променів. Райдужна галька підходить не лише для ландшафтного дизайну. Вона використовується для декорування приміщень.

На склад нашої компанії, безпосередньо з кар'єрів Туреччини, прибула райдужна галька в Біг-Бегах від 1 тонни всіх розмірів:

  • 8-15 мм;
  • 20-40 мм;
  • 30-60 мм;
  • 50-100 мм;
  • 100–300 мм.

Також фасуємо гальку в мішки по 25 кг, відправляємо Новою Поштою та попутним вантажем по всій Україні, робимо доставку маніпулятором по Києву та області.

Повний Асортимент з Цінами

 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram