Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Тремоліт для габіонів

від 10000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Якщо Ви думаєте, що варто наповнити сітку для габіонів звичайним каменем, підібраним на вулиці, і габіон готовий, то поспішаємо розчарувати Вас – це не так. Навіть на дачній ділянці така конструкція може виявитися недовговічною, та й зовнішній вигляд у неї буде не надто привабливим. А що вже говорити про такі серйозні споруди, як підпірні стіни чи зміцнення берегових ліній? Якщо у Вас немає бажання переробляти роботу двічі і втрачати на цьому чималі гроші, вибирайте надійний камінь тремоліт для габіонів.

Габіонні конструкції з натурального каменю є важливою складовою ландшафтного дизайну. У випадках, коли потрібно зміцнити береги водоймища або нестійкий схил, ці конструкції підходять ідеально. Основним завданням кам'яних габіонів у таких ситуаціях є зміцнення ґрунту. Ця особливість захисних конструкцій особливо актуальна для власників ділянок у низинах та ярах.

Декоративна функція каміння – важлива складова дизайнерського оформлення ділянки. Конструкція з нержавіючого дроту та елементів породи прикрашає зелені насадження, тераси, огорожі.

Придбати камінь для заповнення габіонів ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо вигідні ціни за тонну з доставкою на об'єкт по Києву та області, а також по всій Україні.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram