Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Плита мощення термооброблена

від 1200 грн/м.кв.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Граніт є міцним і зносостійким каменем, здатним витримувати дуже великі навантаження. Тому із такої гірської породи виготовляють плити для мощення різних поверхонь на вулиці. Це якісний натуральний товар, що відповідає встановленим міжнародним стандартам.

Відмінною особливістю термообробленої гранітної плитки є її обробка лицьової поверхні, під впливом високої температури виходить шорстка поверхня, яка запобігає ковзанню в зимовий період.

На ділянках з неактивним пішохідним рухом достатньо плити з граніту з термообробленою поверхнею товщиною 30 мм, менше товщини немає сенсу використовувати, оскільки це вже знижує міцність каменю.

Гранітна плитка мощення відрізняється від інших елементів:

  • підвищеною стійкістю до вологи та морозів;
  • протиковзким ефектом;
  • практичністю;
  • великим вибором колірних рішень, які зможе запропонувати бетонна бруківка;
  • низький коефіцієнт стирання;
  • доступність різних розмірів та форм.

Якщо ви ще не визначилися з плиткою для благоустрою ділянки або ганку, достатньо надіслати нам запит або зателефонувати, і ми із задоволенням допоможемо підібрати правильний варіант згідно параметрів.

Ми пропонуємо плитку із граніту стандартних розмірів, але ви можете замовити камінь відповідно до вашої специфікації. Ми маємо гнучку цінову політику без штучного завищення вартості товару. У наших інтересах плідна та стабільна співпраця з клієнтами. Ми гарантуємо якість нашого продукту, який постачаємо на вказану адресу замовника.


 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram