Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Бордюри

від 500 грн/м.пог.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Бордюр гранітний має багато важливих функцій. Він відокремлює тротуар від проїжджої частини, захищає доріжки від руйнування та служить додатковим орієнтиром під час ходьби. У сучасних містах ці маленькі огорожі схильні до сильного навантаження, тому все частіше ми помічаємо на місці бетонних конструкцій кам'яний гранітний бордюр.

Граніт має дивовижні характеристики міцності. Йому не страшні морози, вода і навіть агресивні хімічні речовини. Неймовірно твердий, він стійкий до стирання та вібрацій. Бордюр гранітний, ціна якого трохи вища, прослужить довгі роки, а то й цілі століття.

Купити гранітний бордюр означає створити ідеальну композицію на вибраній ділянці. Адже природний камінь дуже різноманітний за кольором та формою, а поєднуючи його з іншими матеріалами, можна розробити справжній шедевр ландшафтного дизайну. Окреслюючи стежки та майданчики, такий бордюр здатний створити чудові ефекти. Наприклад, світле кам'яне огородження додасть легкість і розширить простір.

Бордюр з граніту - це гарні та міцні огорожі.

Для заміських ділянок незамінний садовий бордюр. Ця деталь завершить вашу ландшафтну композицію, додавши до неї суворі контури. Стане в нагоді бордюрний камінь і для оформлення клумб. Він надасть їм акуратного і доглянутого вигляду, а також позбавить необхідності купувати для цього окрему чашу. Різноманітні кольори природного каменю дозволять створити унікальний ландшафт зі своєю власною атмосферою.

Ми пропонуємо бордюри різних родовищ, розмірів та фактур обробки.


 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram