Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Валуни з Гнейсу

від 10000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Камінь Гнейс - виглядає як деревна кора, через що отримав другу назву "кам'яна кора". Однак, гнейс зберігає свої декоративні та фізичні властивості протягом багатьох років, на відміну від деревної кори. Гнейс має дуже цікаву текстуру – яскраво виражені смужки та блиск. Блиск йому надає включення частинок слюди. Оригінально виглядає у ландшафті. Прекрасно поєднується з вічнозеленими деревами та чагарниками.

Валуни з гнейсу є великорозмірними частинами гірських порід.

Будучи природним каменем, валун часто використовується у будівництві заміських будинків та ландшафтному дизайні, доповнюючи не лише фонтани, а й садові доріжки, а також цоколі будівлі. Неправильна форма екземплярів надає декоративним водоспадам більш природного вигляду.

Компанія «MoonStone» пропонує великий вибір валунів різних розмірів, форм і відтінків – ми маємо в своєму розпорядженні як невелике каміння 15-30 см, так і валуни діаметром більше двох метрів. З їхньою допомогою можна втілити в реальність будь-які ідеї, реалізувавши найскладніший проект.

Наші фахівці допоможуть підібрати ідеальне рішення під конкретний об'єкт, а компанія гарантує високу якість продукції, встановлюючи доступні ціни. Будьте певні – у нашому каталозі ви знайдете те, що шукали.

Доставка покупки здійснюється спеціальною технікою з дотриманням правил безпеки та умов зберігання. Нами також здійснюється розвантаження замовлення.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram