Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Кварцит для габіонів

від 2500 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Габіонні конструкції, незалежно: циліндричні, коробчасті або матраци Рено, складаються з двох стрижневих основ - сітки та кам'яного наповнювача. Якщо габіонна сітка має стандартну структуру і матеріал, то з кварцитовим камінням справа дещо інакше.

Далеко не кожен клієнт знає, що не будь-який матеріал може бути використаний як наповнювач габіонів. Вже точно, звичайні вуличні камені для цих цілей використовувати не варто. Розглянемо основні параметри, яким має відповідати камінь для габіонів кварцит та його переваги.

Як правило, вибирається бутовий камінь для габіонів із таких порід: кварцит природний; базальт; тремоліт; мармур; гнейс; граніт. Вибір конкретної породи в основному залежить від сфери її застосування, і краще цю процедуру довірити фахівцеві, здатному визначити технічні параметри, яким відповідає необхідний камінь для габіонів.

Форма.

Зазвичай форма бутових наповнювачів із кварциту має бути прямокутною або округлою. Але також використовуються матеріали, що мають багатогранну форму. Все залежить від умов проекту. Іноді потрібні камені для габіонів лише однієї певної форми, але частіше для наповнювача це не є визначальним показником.

Розмір.

Діапазон розмірів породи для габіонів знаходиться в межах від 7 см до 25 см (іноді до 40 см). За проектом може знадобитися використовувати матеріал одного, чи навпаки, різних розмірів. Але їх мінімальні габарити мають бути більшими за розміри осередків сітки на 30-50%, щоб не вивалюватися з конструкції. Важливо, щоб між бутовими каменями обов'язково залишалися порожнечі та щілини, які не можна забивати землею чи піском. Їхнє заповнення ґрунтом з насінням рослин має здійснюватися природним шляхом, щоб згодом органічно вписатися в ландшафт.

Міцність.

Характеризується величиною параметра М на стиск, насиченою водою породи каменю для габіонів, який має бути М1000 і більше.

Морозостійкість.

Визначається значенням параметра F. Камінь для габіонів обов'язково повинен мати стійкість до морозу F150 і вище.

Радіоактивність.

Належить в основному до граніту, який є застиглою магмою, що містить деяку кількість радіоактивних ізотопів, і може створювати випромінювання. Тому потрібно бути дуже уважним, вибираючи камінь для габіонів.

 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram