Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Валуни для ландшафту

від 13000 грн/т.
від 5000 грн/т.
від 10000 грн/т.
від 5000 грн/т.
від 10000 грн/т.
від 10000 грн/т.
від 6000 грн/т.
від 10000 грн/т.
від 10000 грн/т.

Що таке валун

Це брила природного походження, яка сформувалася з уламків кам'янистих порід. Під впливом води, вітру, снігу вона придбала свої унікальні властивості – фракцію та колір.

Сьогодні такий камінь активно застосовують у ландшафтному дизайні, створюючи різні архітектурні рішення на ділянці.

Якщо ви хочете купити валун, ми пропонуємо великий вибір якісного натурального каменю в Moonstone. Не тільки підберемо матеріал для ваших задумів, але й доставимо його на ділянку в Києві чи області.

Переваги природного каменю

Валун має такі важливі властивості як:

 • Екологічність. Оскільки камінь натуральний і не піддається спеціальним обробкам, він безпечний для здоров'я, не радіоактивний;
 • Естетичність. Гармонійно впишеться в екстер'єр, створюючи природний та привабливий вигляд;
 • Довговічність. Глиба не деформується і не зазнає пошкоджень внаслідок опадів, вітру, механічного впливу. Тому вона може вам прослужити не одне десятиліття;
 • Доступність. Такий камінь видобувають у світі, великі запаси в кар'єрах;
 • Практичність. Відмінно вбирає вологу, перешкоджає появі бур'янів, не потребує особливого догляду.

Якщо ви хочете купити валуни для облаштування своєї ділянки, перш за все, потрібно зрозуміти, наскільки гармонійно камінь впишеться в ландшафт і як його можна використовувати.

Як застосовують камінь у ландшафті

Гірські та річкові брили використовують як декор, створюючи альпійські гірки, японські сади, рокарії. Ними облямовують доріжки, оформляють сухі струмки, водоймища, ставки. Валун використовують для облицювання камінів та вуличних печей. Іноді він застосовується для зведення стін у саду.

Такий камінь не спростить вигляду. Навпаки, він природно впишеться в екстер'єр і створить відчуття єднання із природою. Якщо ви хочете додати фарби у свій ландшафт, то завжди можна вибрати кольоровий варіант.

Часто брилу бояться купувати через її розміри. Однак якщо у вас досить велика ділянка, такі камені будуть виглядати доречно. Визначте оптимальну глибину, на яку потрібно прикопати брилу, щоб не було відчуття того, що вона ширяє в повітрі. Використовуйте відразу кілька каменів, групою вони виглядають ефектніше. 

Не рекомендується розміщувати каміння різних порід. Досить вибрати пару видів і такий колір, який гармоніюватиме з навколишнім середовищем. У нашому магазині ви можете купити валуни різних кольорів і розмірів. Не готові до яскравих кольорів – візьміть натуральні. Боїтеся, що великий камінь недоречно виглядатиме на ділянці? Візьміть меншу фракцію.

Вибір валунів у Moonstone

У Moonstone ви можете купити валун недорого. Пропонуємо широкий вибір каменю будь-якої форми, кольору та розміру від дрібних фракцій до великих брил:

 • Гранітний з мохом або без нього (різні кольори та розміри);
 • Мармуровий білий колір вагою від 10 кг до 5 тонн;
 • Малиновий із кварциту;
 • Базальтовий чорний та рудий у вигляді стовпів та чаш;
 • З мохом із известняку з природними отворами;
 • Бурштинового кольору із слюди;
 • Річкове каміння всіх розмірів.

Якщо ви вирішили купити валуни у нас, на вас чекає:

 • Гнучка цінова політика не тільки для оптових, але і для роздрібних покупців;
 • Доставка власним вантажним автотранспортом з маніпуляторами та вивантаження каменю на вашу ділянку в Києві та Київській області у зручний для вас час.

Телефонуйте чи приїжджайте на наш склад у Києві.

Ми проконсультуємо вас з усіх питань та організуємо швидке транспортування замовлення.

 

Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram