Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Базальтові Валуни

від 10000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Глиби та валуни з базальту представлені різними формами та розмірами. Поверхня каменю має природний скол, насичений чорний колір різних відтінків. За рахунок своєї текстури та кольору, матеріал часто використовують як декоративний елемент. Видобувається природний камінь у Рівненській області. Продаж натурального каменю, профіль нашої компанії, всі представлені позиції відповідають заявленим параметрам.

Особливості каменю

Валун з базальту має безліч переваг, які вигідно виділяють цей камінь на тлі інших. Не варто ігнорувати його темний відтінок, який виглядає естетично, особливо у променях сонця, набуваючи природного блиску. При взаємодії з водою колір стає більш глибоким і привабливим.

Крім того, порода відрізняється:

  • максимальним рівнем міцності, що перевершує інші види натуральних каменів;
  • нескінченним терміном експлуатації;
  • здатністю витримувати максимальні та мінімальні температури, а також їх перепад;
  • стійкістю до впливу зовнішніх факторів та середовища.

Не менш важливою перевагою є і екологічність матеріалу, абсолютна відсутність радіоактивного фону, що робить його доступним для оформлення внутрішніх житлових приміщень, а також лазень, саун та парних. Навпаки, камінь має цілющі властивості.

Застосування

Придбати базальтові валуни можна для найрізноманітніших цілей:

  • оформлення ландшафтного дизайну: альпійська гірка, фонтани, сад;
  • оформлення лазні, включаючи піч.

Часто використовується для прикраси лазні, за рахунок лікувальних властивостей та ефектного зовнішнього вигляду. Крім того, лазневий камінь має відмінну теплопровідність і теплоємність.

Вартість валуна базальтового в основному залежить від його вихідних розмірів. За бажанням, вибраний елемент можна піддати поліруванню, щоб покращити його, надати гладкості та блиску. Компанія розташована в Києві, але оформити доставку можна в будь-яке місто України.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram