Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Щаблі

від 1000 грн/шт.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Гранітні щаблі з точки зору зручності, практичності та довговічності найбільш вигідні для комерційного об'єкта, громадського закладу чи приватного будинку. Натуральний камінь використовується переважно для обробки ганку або вхідної групи, але органічно вписується в інтер'єр. Елегантність і рівномірність малюнка ставить граніт в один ряд із найдорожчими та шляхетними породами. Щаблі з граніту підкреслять ваш достаток і порадують різноманітністю відтінків та візерунків.

Вишукана розкіш натурального каменю здатна вразити будь-яку уяву. Ми все частіше бачимо гранітні щаблі біля парадних входів адміністративних будівель, торгових комплексів та приватних будинків. Це практичне рішення, завдяки якому виконується бездоганне облицювання сходів, що не потребує особливого догляду протягом десятиліть.

Щаблі з граніту для сходів мають такі переваги:

  • ​​висока міцність граніту, не схильність до руйнувань при механічних та динамічних навантаженнях (при великому потоці людей);
  • гарантія тривалої експлуатації за збереження бездоганного зовнішнього вигляду;
  • стійкість граніту до атмосферного вивітрювання, ультрафіолету, морозів та високих температур, вологості;
  • неповторна природна краса каменю.

Найкраще рішення для вулиці - використання термообробленого каменю, що має покращені характеристики і шорстку поверхню, що запобігає ковзанню. Ми пропонуємо готові сходи з граніту спеціально розроблені для вашої безпеки.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram