Декоративний камінь для ландшафту
ПН - НД 9:00 - 18:00

Галька гранітна

від 12000 грн/т.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Галька з граніту – це природній декоративний та будівельний матеріал.

Галька - це камінці округлої форми розміром від 5 до 100 мм, які утворюються з гірських порід осадового або магматичного походження. Але тепер гальку роблять і на виробництвах, причому будь-якого розміру, кольору, форми. Для виготовлення застосовують натуральний граніт.

Гранітна галька виготовляється з природного граніту, що складається з дрібних зерен кварцу, слюди та польового шпату. Особлива зерниста структура каменю підвищує його характеристики і стійкість до низьких температур. Граніт добре обробляється і тому галька з нього виходить округлої форми та найрізноманітніших розмірів. Граніт видобувається на кар'єрах України.

Натуральний камінь використовується в найрізноманітніших дизайнерських проектах, з його допомогою оформляють присадибні ділянки та застосовують усередині будинку. Добре гранітна галька виглядає в габіонах і берегоукріплювальних спорудах.

Це повністю натуральний, екологічно чистий матеріал та підходить для декоративного оформлення приміщень, присадибної ділянки, басейнів та штучних водойм. Якщо розташувати його на садових доріжках чи квіткових клумбах, це забезпечить не лише естетичний ефект. Шар гальки надійно захищає ґрунт від зростання бур'янів

Повний Асортимент з Цінами

 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас у мережі Instagram
Підписатись
Instagram